juristenvz.com
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 403
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 5

O nas:

Korzystając z naszego spisu najlepszych stron w POLSCE mozesz byc pewien szybkiej i skutecznej promocji w internecie. Zyskaj juz dziś nowych kontrachentów zwiększając ruch na swojej stronie juz dziś ! To tylko 5 minut !

Półkolonie sportowe dla dzieci w Poznaniu

Półkolonie sportowe dla dzieci w Poznaniu W parku rekreacyjno-sportowym FairPlayce co roku organizowane są półkolonie letnie dla dzieci. Wakacje to najlepszy czas, by rozwijać hobby, cieszyć się towarzystwem rówieśników i spędzać czas w sposób aktywny. Ponieważ rodzice nie zawsze mają możliwości, by uprzyjemnić dzieciom czas, świetnym rozwiązaniem są półkolonie sportowe. Co ciekawego zapewniają? Każdy dzień zagwarantuje emocjonującą zabawę w sporty, warsztaty tematyczne, gry i zabawy i wiele innych niespodzianek. W planie między innymi:
- Przejażdżka wesołym autobusem „BimbaBus” na Ostrów Tumski, gdzie podczas gry miejskiej dzieci poznają najdawniejszą historię Poznania związaną z postaciami Mieszka I i Bolesława Chrobrego.
- Warsztaty teatralno-muzyczne, o które zadba Agnieszka Różańska – aktorka Teatru Nowego w Poznaniu znana m. in. z serialu “Miodowe Lata” czy filmu “Kroll”.
- Zabawa ze zdalnie sterowanymi modelami przeprawowymi RC.
I wiele, wiele innych... Zapraszamy dzieci od 6 do 15 lat!

Szczegóły strony www.fairplayce.pl/polkolonie-sportowe-dla-dzieci-wakacje:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.fairplayce.pl/polkolonie-sportowe-dla-dzieci-wakacje:

Półkolonie sportowe dla dzieci w Poznaniu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4