juristenvz.com
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 411
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 6

O nas:

Korzystając z naszego spisu najlepszych stron w POLSCE mozesz byc pewien szybkiej i skutecznej promocji w internecie. Zyskaj juz dziś nowych kontrachentów zwiększając ruch na swojej stronie juz dziś ! To tylko 5 minut !

Wyposażenie kotłowni

Wyposażenie kotłowni Afriso Sp. z o. o. to część międzynarodowej Grupy Afriso, która obecnie działa w ponad 60-ciu krajach na świecie. Na samym początku firma zajmowała się produkcją urządzeń, które służyły do pomiaru ciśnienia i temperatury.
W Polsce pierwsze sukcesy Afriso wiązały się ze sprzedażą automatycznych odpowietrzników, grup bezpieczeństwa do kotłów grzewczych oraz armatury do oleju opałowego.
Od 2006 roku Afriso posiada certyfikat zgodności z normą ISO 9001. Oferta Afriso to przede wszystkim: wyposażenie instalacji i źródła ciepła; armatura regulacyjna; ogrzewanie i chłodzenie płaszczyznowe; pomiary ciśnienia' pomiary temperatury; armatura olejowa; pomiar i sygnalizacja poziomu; detekcja wycieków; agregaty pompowe do oleju wraz z osprzętem oraz elektroniczne urządzenia pomiarowe.

Szczegóły strony www.afriso.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.afriso.pl:

Wyposażenie kotłowni

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 57