juristenvz.com
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 216
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 11

O nas:

Korzystając z naszego spisu najlepszych stron w POLSCE mozesz byc pewien szybkiej i skutecznej promocji w internecie. Zyskaj juz dziś nowych kontrachentów zwiększając ruch na swojej stronie juz dziś ! To tylko 5 minut !

    odszkodowania wypadki przy pracy
    masz prawo ubiegać się o odszkodowanie jeśli w wyniku wypadku przy pracy doznałeś trwałego uszczerbku na zdrowiu tym celu należy przygotować roszczenie

Adwokat | Odszkodowanie Zadośćuczynienie

Adwokat | Odszkodowanie Zadośćuczynienie Dochodzenie odszkodowań oraz zadośćuczynień, to główne zakresy spraw, w których specjalizuje się adwokat Robert Ofiara. Już od 2008 roku prowadzi on swoją kancelarię adwokacką w Warszawie. Większość prowadzonych spraw przez adwokata o zadośćuczynienie oraz o odszkodowania dotyczy osób poszkodowanych pochodzących z terenu Warszawy, bądź z innych miast województwa mazowieckiego. Natomiast, mecenas Robert Ofiara wraz z zespołem swych prawników obsługuje sprawy toczące się przed sądami z terenu całego kraju. Zakres prowadzonych spraw to głównie: odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, odszkodowanie za wypadek przy pracy oraz inne odszkodowania powypadkowe. Ponadto adwokat Robert Ofiara specjalizuje się w dochodzeniu zadośćuczynienia m. in. z tytułu wypadku śmiertelnego, zadośćuczynienia za śmierć ojca, zadośćuczynienia za śmierć matki, zadośćuczynienia z powodu śmierci dziecka i innych osób najbliższych.

Szczegóły strony robertofiara.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę robertofiara.pl:

Adwokat | Odszkodowanie Zadośćuczynienie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 36