juristenvz.com
Wpisz szukane hasło do wyszukiwarki poniżej:

Informacje:

  • Stron: 425
  • Kategorii: 27
  • Stron oczekujących: 0
  • Gości online: 8

O nas:

Korzystając z naszego spisu najlepszych stron w POLSCE mozesz byc pewien szybkiej i skutecznej promocji w internecie. Zyskaj juz dziś nowych kontrachentów zwiększając ruch na swojej stronie juz dziś ! To tylko 5 minut !

Spokój i miła atmosfera

Spokój i miła atmosfera Jednym z ciekawszych miejsc w parku jest rezerwat przyrody Przylądek Rozewie, gdzie znajduje się najstarsza latarnia morska na polskim wybrzeżu. Latarnia ta, zbudowana w XVIII wieku, jest otwarta dla zwiedzających, a z jej szczytu można podziwiać rozległą panoramę okolicy. W okolicy gdzie pasuje spokój i miła atmosfera znajduje się również wiele punktów obserwacyjnych, skąd można podglądać ptaki i inne dzikie zwierzęta.

Jastrzębia Góra oferuje wiele atrakcji turystycznych, które mogą zainteresować zarówno dorosłych, jak i dzieci. Jednym z najbardziej znanych miejsc jest obelisk Gwiazda Północy, oznaczający najdalej na północ wysunięty punkt Polski. Jest to popularne miejsce, gdzie turyści chętnie robią sobie zdjęcia. Spokój i miła atmosfera w naszym apartamencie - zapraszamy!

Szczegóły strony www.dalba.gpe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dalba.gpe.pl:

Spokój i miła atmosfera

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 11